Paragliding

Fun, fun, fun!!

Last year I bought two gift vouchers from kingitus.ee. I thought it is one thing that we definitely have to try. As I am “little bit” afraid of flying I collected myself almost a year before we decided to go. Our flight was in Kuusiku airfield at 8 pm. The weather was very nice and calm.

As I was the one who bought the vouchers I had to go first. The flight lasted about 10 minutes but it was too short time to fully enjoy it. I could imagine how cool it would be to fly like 30 minutes and just relax and enjoy the view which was absolutely amazing.

IMG-20180626-WA0001IMG-20180626-WA0000

First the car pulls the paraglider up and then when we were at 600 meters above the sea level we started gliding. Everything was very smooth and it is surprisingly comfortable to sit there, like in an armchair.

20180626_203223

vlcsnap-2018-06-26-23h46m30s122

After we turned back and started to fly to the point we started the instructor asked if I wanted some adrenaline in my day. I wasn’t sure what he thought but I said why not. He did some tricks and it was so fun and scary at the same time. When you don’t think that paraglider is safe and at one point you see the ground where the sky should be it is crazy. But I am really happy that I tried it.

vlcsnap-2018-06-27-00h01m45s223

The whole experience was enjoyable because the weather was very nice and the pilot was a real professional. He knew what to talk and how to make it fun. So big thanks to him! Go and watch my VIDEO and see how cool it is.  Take your camera and go try it yourself!

 

Loe eesti keeles:

Äge, äge ja veelkord äge!

Eelmisel aastal ostsin ma kingitus.ee keskkonnast 2 voucherit paraplaaniga lendamiseks. Kuigi ma “natukene” kardan lendamist, siis arvasin ikkagi, et see on üks asi, mille peaks ära proovima. Kogusin ennast põhimõtteliselt terve aasta ja kuna voucheri kehtivus hakkas lõppema, siis tuli see nüüd lõpuks ära teha. Lend ise toimus Kuusiku lennuväljal kell 8 õhtul. Ilm oli väga ilus ja rahulik.

Kuna mina olin need voucherid ostnud, siis pidavat mina ka esimesena proovima. Lend kestis umbes 10 minutit, mis oli kindlasti liiga lühike aeg, et seda tõsiselt saaks nautima hakata. Kõik oli nii uus ning natuke hirmutav ja seega aeg lausa lendas. Nüüd ma juba täitsa kujutaks ette, kuidas ma pool tundi seal lendleks, naudiks olemist ja neid imeilusaid vaateid.

IMG-20180626-WA0001IMG-20180626-WA0000

Esmalt tõmbas auto meid õhku ja jõudes 600 meetri kõrgusele alustasime liuglemist. Kõik kulges väga sujuvalt ja minule üllatuseks ka väga mugavalt, justkui istuks tugitoolis.

20180626_203223

vlcsnap-2018-06-26-23h46m30s122

Pärast mõnda aega lendamist suundusime tagasi alguspunkti poole. Ühel hetkel küsis piloot minult, et kas sooviksin ka natukene adrenaliini oma päeva. Mul polnud küll aimugi, mida see küsimus tähendas, aga miks ka mitte. Kui ma siin juba olen, siis tuleb sellest kogemusest kõik võtta. Peale seda kõigutas ta meid natukene ja järgmisel hetkel olimegi juba tagurpidi. See oli hirmus ja lahe samaaegselt. Kui arvad, et paraplaan ei ole kõige turvalisem ja ühel hetkel lenneldes on maapind seal, kus peaks olema taevas, siis olgem ausad, on ikka hirmus küll. Hirmus või mitte, aga see oli seda väärt!

vlcsnap-2018-06-27-00h01m45s223

Kogu selle elamuse tegid nauditavaks nii ilus ilm kui ka tõeliselt professionaalne piloot. Ta teadis täpselt mida teeb, mida rääkida ja kuidas teha sellest väga meeldejääv kogemus. Seega suured tänud temale! Sellest kogemusest siis ka väike VIDEO ehk mine vaata, kui lahe see oli. Mine proovi kindlasti ka ise ja ära unusta kaamerat kaasa võtmast.

2 thoughts on “Paragliding

Add yours

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: